2-3 березня відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція під назвою “Сучасні досягнення ендоскопічної хірургії”.

000

Захід присвячений 100-річчю Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, а також новітнім технологіям в медицині, а саме найскладнішій з її галузей – хірургії.

008

Безпосереднім ініціатором та організатором даного заходу є завідувачка кафедри ендоскопічної та серцево-судинної хірургії ВНМУ імені М.І.Пирогова – професор Петрушенко Вікторія Вікторівна.”

Мініінвазивна, або ендоскопічна хірургія вже давно завоювала лідерські позиції в практичній охороні здоров’я і продовжує нарощувати потужності в лікуванні важкої хірургічної патології, вдосконалюючи вже існуючі та розробляючи нові лікувально-діагностичні техніки. Чимала кількість доповідей цьогоріч спонукала організаторів заходу поділити роботу конференції на два основні напрями – ендоскопічну та ендоваскулярну хірургію, які проводилися в двох конференцзалах одночасно.

005

Серед захворювань шлунково-кишкового тракту особливу увагу приділили сучасним методам лікування панкреонекрозів, ускладненням жовчно-кам’яної хвороби та портальної гіпертензії. В напрямі серцево-судинної патології науковці обмінялися досвідом лікування артеріальних кровотеч, тромбозів глибоких вен , окремо слід відмітити змістовні доповіді на тему хіміоемболізації пухлин різної етіології. Географія доповідей охопила всі регіони України, завітали до Вінниці й численні гості з ближнього зарубіжжя.

07

Високий професійний рівень організації заходу, насиченість змістовними доповідями й велика кількість науковців, котрі приїхали обмінятися досвідом сучасних методів лікування важкої хірургічної патології свідчить про те, що благородна справа Миколи Пирогова має достойних послідовників. А це значить, що в нашого народу є впевненість і надія на повноцінне, щасливе майбутнє, адже здоров’я украінців – в надійних руках!100

Залишити відповідь