Хірургічна команда ВНМУ ім. М.І Пирогова «ДНК Гіппократа» захищала честь університету на V Всеукраїнському конкурсі з практичної хірургії, який вібдувся 30-31 березня у Київі на базі КМУ

Протягом двох днів команда брала участь у таких підконкурсах: «Гінекологія», «Торакальна хірургія», «В’язання вузлів», «Судинна хірургія», «Жива хірургія (на кроликах)», «Хірургія шлунку та стравоходу», «Колопроктологія», «Урологія», «Лапароскопія», «Пластична хірургія», а також у теоретичному підконкурсі «Увага на екран».

У запеклій боротьбі команда виборола ІІ загальнокомандне місце, а також призові місця о окремих підконкурсах:

1 місце – Торакальний конкурс, 1 місце – В’язання вузлів, ІІ місце – Жива хірургія, ІІІ місце – Колопроктологія,

ІІ місце – Урологія, І місце – Лапароскопія, а також уже 5-ий рік поспіль команда займає перше у теоретичному підконкурсі «Увага на екран».

Учасники команди: Вороновський Ярослав Владиславович, Боровикова Анастасія Олексіївна, Кондратюк Яна Олександрівна, Войтков Володимир Юрійович, Шарапов Вадим Олександрович, Гуцуляк Юрій Васильович, Грищенко Дмитро Миколайович, а також капітан команди Запопадний Ярослав Іванович, – щиро вдячні кафедрі ендоскопічної та серцево-судинної хірургії, особливо дякуємо завідувачці кафедри д.м.н. професору Петрушенко Вікторії Вікторівні, а також доц. к.м.н. Цигалку Денису Валерійовичу за допомогу у підготовці та всебічну підтримку команди.

Також хочемо подякувати кафедрі оперативної хірургії та клінічної анатомії, а саме  завідувачу кафедри д.м.н. професору Півтораку Володимиру Ізяславовичу та к.м.н. доц. Бульку Миколі Петровичу за допомогу команді інструментарієм та операційними для підготовки до конкурсу.

Залишити відповідь