До уваги студентів!
Кафедра ендоскопічної та серцево-судинної хірургії проводить конкурс студентських наукових робіт. До участі у конкурсі приймаються теоретичні та практичні наукові роботи за тематиками хірургічного спрямування.
Для участі у конкурсі необхідно до 20 травня 2022 року зареєструватися заповнивши Google-форму (https://docs.google.com/forms/d/105ulQpVvDP4Xigkdl9UjiaX912B_f6VFUvtI4fU3dn8/) та подати текст та коротку презентацію роботи на електронну пошту кафедри (endocvs@gmail.com).
Текст роботи оформлюється за традиційною схемою та повинен містити вступ із зазначенням актуальності досліджуваної наукової проблеми, мету роботи, матеріали та методи, результати дослідження та висновки. Обсяг роботи – не більше 3 сторінок формату А4, надрукованих шрифтом Times New Roman, 14pt із полуторним міжрядковим інтервалом.
Презентація наукової роботи буде опублікована в загальному доступі на сайті кафедри (http://endocvs.vn.ua/).
Всі учасники конкурсу отримають бонуси у вигляді додаткових 10 балів до оцінок із дисциплін кафедри, які завершуються диференційним заліком.
Серед поданих робіт буде обрано переможців. Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті кафедри не пізніше 23 травня 2022 року.

Залишити відповідь