Науково-практична конференція з питань досягнень в галузі ендоскопічної хірургії відбулась у Віннниці 20 травня в Національному медичному університеті им. Пирогова за підтримки Міністерства охорони здоров‘я. Для розгляду актуальної проблематики зібрались провідні хірурги та експерти з різних регіонів України.

Детальніше у сюжеті:

Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за підтримки Міністерства охорони здоров’я України зібрав для розгляду актуальної проблематики провідних лікарів та експертів з різних регіонів України.

Серед обговорюваних питань щодо лікування шлункових та серцево-судинних хвороб – відеолапароскопічні операції у невідкладній хірургії при панкреонекрозі, комплексне лікування кровотеч з варикозно-розширених вен стравоходу і шлунка, малоінвазивні методи в лікуванні та діагностиці раку підшлункової залози. Всього – понад 3 десятки виступів, підготовлених представниками хірургічної еліти України.

Приємною подією для подолян є створення кафедри ендоскопічної та серцево-судинної хірургії, завідувачем якої стала доктор медичних наук, професор Вікторія Петрушенко.

Колектив кафедри вітали світила медичної науки України – учасники конференції; бажали колегам плідної праці на шляхетній ниві збереження здоров’я вінничан.

Слід відмітити, що даний захід, як і створення нової кафедри є великим кроком вперед, адже вони спрямовані на розвиток новітніх технологій в хірургії та впровадження їх у практичну охорону здоров’я України. Колектив, що вже чимало років працює та розвивається під керівництвом д. мед. наук, професора Вікторії Вікторівни Петрушенко, має наразі чимало напрацювань та досягнень, які були продемонстровані в доповідях. Вся наукова спільнота Вінницького Національного медичного університету, а особливо д мед. наук, професор Вікторія Петрушенко, за чиєю ініціативою і відбулося проведення даної конференції під змістовною назвою «Сучасні досягнення ендоскопічної хірургії» щиро сподіваються на те, що  в найближчому майбутньому жителі як нашої області, так і всієї України отримуватимуть доступну, сучасну, високоякісну хірургічну допомогу.

Залишити відповідь